top of page
HET CLIMBEL TEAM
Arrow Climbel_edited_edited_edited_edited_edited.png

Neem contact op

We horen graag van u!

Hans Geerdink

Senior Risk Consultant

hans.geerdink@climbel.com

+31 (0)6 21 16 76 47

 

Expertise: Risk Management, inclusief risicoanalyse en management Bedrijfscontinuïteit en strategisch risk engineering voor grote industrieën

André Dekkers

Risk Consultant 

andre.dekkers@climbel.com

+31 (0)6 21 34 36 77

 

 

Expertise: Projectmanager, ATEX-onderwerpsexpert, Traineradviseur ATEX & Trainer-coach Veiligheid

Mark Gerritsma

Risk Consultant

mark.gerritsma@climbel.com

+31 (0)6 27 19 69 32

 

Expertise: Integraal veiligheidsengineer from NHL Stenden University of Applied Sciences, sprinklertechniek.

Marco Tekstra

Senior Risk Consultant

 

marco.tekstra@climbel.com

+31 (0)6 27 23 42 99 

Expertise: Risk Management en sprinklertechniek.

 

Jeroen Sleurink

Senior Risk Consultant

jeroen.sleurink@climbel.com

+31 (0)6 27 22 74 51

 

Expertise: Veelzijdig veiligheidsexpert, waaronder machineveiligheid, explosieveiligheid, brandveiligheid en werken met gevaarlijke stoffen

Erik Ubacht

Senior Risk Consultant

 

erik.ubacht@climbel.com

+31  (0)6 27 13 50 12

 

Expertise: Risk Management,

inclusief ATEX en procesveiligheid

Katerina Janikova

Officemanager

katerina.janikova@climbel.com

+31 (0)6 26 64 94 27 

Expertise: All round backoffice expert

Aron Doornink

Junior Risk Engineer

aron.doornink@climbel.com

+31 (0)6 15 29 68 31 

 

Expertise: Veiligheidsexpert, 

machineveiligheid, sprinklertechniek.

Cindy Blanken

Risk Consultant SME en accountmanagement

cindy.blanken@climbel.com

+31 (0)6 24 57 60 69

 

Expertise: Veelzijdig bureaumanager

210420_climbel_website-home_header_v0.1.0-72ppi.png
210420_climbel_logo_500x250_v2_kleur2.png

Wij zijn Climbel, een Risk Engineering bedrijf met jarenlange ervaring.

Om in bedrijfsprocessen onveilige situaties en risico’s systematisch te inventariseren, te onderzoeken en te verbeteren, hebben wij een voorspellende methode ontwikkeld: Production@Risk. Deze methode (spreek uit: Production at Risk gericht op het in de toekomst voorkomen van schade aan de productieprocessen. Het is een preventieve of prospectieve analyse gestructureerd in een aantal stappen. U kunt dan tijdig preventieve maatregelen nemen. Wij gebruiken hiervoor de Bow-Tie visual risk assessment. Een Bow-Tie diagram visualiseert risico’s waarmee u te maken heeft in één makkelijk te begrijpen afbeelding. Het geeft visueel de barrières weer die genomen dienen te worden.

bottom of page